0850 304 23 87
şişli klima servisi logo
şişli klima servisi telefon numarası

DTS HAKKINDA

Durmazlar Klima Servisi (DTS); 2015 yılında İstanbul Üniversitesi/İklimlendirme Sistemleri bölümü mezunu Hasan Emre DURMAZ tarafından kurulan ağırlıklı olarak Klima Sistemleri üzerine yoğunlaşsada meslek gereği Kombi Servisi, Beyaz Eşya Servisi olarakta hizmet vermiştir.

Durmazlar Teknik Servis hizmetleri kuruluşundan bu yana "Tecrübe Kaliteyi Getirir" bilinciyle çalışmalarını sürdürmüştür.

Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda büyüme rakamlarını arttırmış olan Durmazlar Teknik Servis hizmetleri müşterilerini memnun etmeyi başardığı gibi sektörde her zaman söz sahibi olmuştur.

Siz değerli müşterilerinin isteklerini ve ihtiyaçlarını karşılamak firmamızı memnun ettiğini sizlere bildirmek ister. Bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu bildirmek isteriz. 0850 304 23 87

şişli acil klima servisi

Aynı Gün Hızlı Hizmet

Zaman her insan için önemli olduğunu biliyor ve çalışmalarımızı ona göre yoğunlaştırıyoruz. Şişli Klima Servisi olarak müşterilerimize Aynı Gün Şişli Klima Bakım, Şişli Klima Montaj, Şişli Klima Tamiri gibi hizmetler vererek işlemlerini hızladırıyor ve kesintisiz hizmet sağlıyoruz.

şişli acil klima servisi

En Yakın Şişli Klima Servis

Müşterilerimizin Şişli Klima Servisi, Şişli Klima Bakımı, Şişli Klima Montaj, Şişli Klima Tamir isteklerini giderirken onlara en yakın ekiplerimizi yönlendirerek hizmetlerini daha kolay almalarını sağlıyoruz. Bunları yaparkende mesafe görmeksizin yaparak ek ücret talebinde bulunmuyoruz.

şişli acil klima servisi

7 / 24 Şişli Klima Servis Hizmeti

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda gerek klima bakımı, gerek klima montajı yada Şişli Klima Servisi ihtiyaçlarını 7 / 24 karşılıyoruz ve gün zaman ayırt etmeksizin hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Sizlerde Aynı Gün Şişli Klima Servisi için bizleri tercih edebilirsiniz.

şişli acil klima servisi

Profesyonel Şişli Klima Servisi

Her zaman önce eğitim ve kişilik diyen bir firma olduğumuzu bilmenizi isteriz. Şişli Klima Servisi ekipleri yüksekokul mezunu, ahlak ve görgü kurallarına son derece bağlı usta ve ustabaşılarıdır. Sizlerde Klimalarınızı uzman ekiplerimize gözünüz kapalı teslim edebilirsiniz.